Tu się czegoś nauczysz!

Wikipedia

Nie zapomnij nigdy tego — Możesz nauczyć się wszystkiego

wielojęzyczna encyklopedia internetowa działająca zgodnie z zasadą otwartej treści. Funkcjonuje w oparciu o oprogramowanie MediaWiki, umożliwiające edycję każdemu użytkownikowi odwiedzającemu stronę i aktualizację jej treści w czasie rzeczywistym. Słowo Wikipedia jest neologizmem powstałym w wyniku połączenia wyrazów wiki i encyklopedia. Slogan Wikipedii brzmi: „Wolna encyklopedia, którą każdy może redagować”.

YouTube

Serwis internetowy założony w lutym 2005 roku, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie strumieniowe, ocenianie i komentowanie filmów. Prezesem od 2014 roku jest Susan Wojcicki

- Zobacz sam! -

Vimeo

Serwis internetowy umożliwiający oglądanie i udostępnianie plików filmowych przez użytkowników. Strona została założona w listopadzie 2004 przez Zacha Kleina oraz Jakoba Lodwicka

.

Pinterest

Mówiąc najprościej jest to narzędzie w postaci serwisu społecznościowego, które pozwala na wyszukiwanie i przeszukiwanie ciekawych czy też kreatywnych pomysłów. Materiały wizualne wraz z linkami do konkretnych miejsc w sieci – są przechowywane na wirtualnych tablicach użytkownika, które można uporządkować w dowolnie wybrany przez siebie sposób.

Porady fotograficzne – Kurs fotografii online

Moje Gotowanie

Najlepsze przepisy i zdjęcia kulinarne w sieci.

Pomysły na zdrowe domowe obiady i przepisy na smaczne dania fit. Zdrowe odżywianie, sałatki, bezglutenowe śniadania i desery, pomysły na kasze jaglaną. Zapiekanki ryżowe, bezbułkowe burgery z chudego mięsa. Przepisy z wykorzystaniem sezonowych warzyw i owoców. Nowoczesna kuchnia polska i najnowsze trendy kulinarne na świecie. Najlepsze ciasta i wypieki, także bezglutenowe i z małą ilością cukru.