Kolorwanie:
Status:
12345678910111213
Witam, przystało parę spraw do ogarnięcia. Zachęcam do przeczytania wszystkiego ponieważ gdzieś w środku będą informacje co do wywalania osób.

1. DEPOZYT KLANOWY
Jak dobrze wiecie, długo zbieraliśmy SŁ'ki na depozyt klanowy, dnia 06.12 udało nam się to w końcu uzbierać i depozyt klanowy został wykupiony.
Pewnie wielu z was zapyta się "po co on nam?" Otóż, po to, by heroiki z gobbosa znowu zyskały wartość i nie były sprzedawane w bardzo niskich cenach typu 10-15m. Od dziś każdy heroik z gobbosa ma być wkładany do depo - zrobię osobiście tabelkę w Excelu i będę notował kto ile i jakich heroików wrzucił do depozytu. Pod koniec każdego miesiąca będą one wystawiane na aukcje i kasa ze sprzedanych będzie rozdawana według kolejności wrzutek. Tak więc - wrzucisz szybciej - szybciej otrzymasz hajs.

2. EVENT GWIAZDKA 2018
W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, wiążę się to z eventem na gwiazdke w margonem. Proszę żeby każdy do momentu wystartowania eventu miał sprawny mikrofon oraz działającego TS'a. Gwiazdka jest to jeden z najlepszych eventów do zarobku, także bierzemy się w garść i będziemy latać za herosem na nasz przedział.

3. AKTYWNOŚĆ I HEROSI OGÓLNODOSTĘPNI
W ostatnim czasie aktywność strasznie spadła... Także planuje regularne czystki - polecam lepiej teraz pomagać na gobbosie/stać na nim ;)

KTO MA GLoBAL LOOTLOGA ODINSTALOWAĆ GO!

Copyrights 2014-2019 © Wklejaj.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.